Slide background
Slide background

Pohár přátelství očima Bětky

pp 2016 johanka mNáročné závody, pořádný terén, ale i příjemně strávený prodloužený víkend s přátelskou atmosférou, přátelskými pořadateli, přátelským ubytováním i přátelskou stravou, to vše nabízeli letos FOXklubáci na Přáteláku.

A jak se jejich sliby vyplnily?

Terén byl opravdu pořádný – na mapě spousta vrstevnic, les střídaly louky s krávami i bažiny, běhalo se kolem hradu, a hrady, jak jistě tušíte, stávají na kopcích, stavitel tratí nás nešetřil, sečteno podtrženo – zadarmo to nebylo. Na druhou stranu počasí objednali pěkné, výhledy taky byly, takže pokud někdo na dvoumetru bloudil, alespoň se mohl z luk kochat výhledem do krajiny. A kdo na tratích nepobýval déle, než doporučoval limit, stihl i nějaký výlet. Letos se netradičně běžely tři závody. Ke klasikám na obou pásmech přibylo ještě MČR ve foxoringu, takže se bojovalo i medaile. Jak si závodníci vedli a jaké tratě museli překonat, se dozvíte zde: http://pratelak9.webnode.cz/download2/
A co říci závěrem? Snad jen toto: Kdo jste letos nebyl na Přáteláku – litujte, stálo to za to!
P.S. Pokud se po víkendu ještě stále dohadujete, jestli je to ta nebo ty Sušice, věřte nebo ne opravdu je to TA Sušice, tvrdí to i oficiální stránky města.

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II